Akademia dziecięcego rozwoju Ubranka i akcesoria Spodnie dresowe – modnie i wygodnie w przedszkolu

Spodnie dresowe – modnie i wygodnie w przedszkolu

Nie od dziś wiadomo, że chłopcy w wieku przedszkolnym uwielbiają biegać, szaleć na placu zabaw, czy też grać w piłkę. Jest to okres, kiedy nie warto inwestować w drogie ubranka. Dziecko ciągle rośnie, a aktywny tryb życia jest powodem licznych dziur, czy też zaciągnięć. Wysokiej jakości dresowe spodnie chłopięce takiego typu kupimy już za niewiele ponad 100 złotych. Trwałe i solidnie wykonane spodenki nie zniszczą się po pierwszym użyciu.

Niech żyje swoboda

Kilkuletni chłopiec rzadko kiedy chce wyglądać modnie. Jego głównym priorytetem jest wygoda. To jak wygląda dziecko zależy głównie od rodziców. Nie warto jednak stroić malucha zbyt przesadnie. Eleganckie i sztywne ubranka pozostawmy na specjalne okazje. Na co dzień zaopatrzmy się w kilka par modnych dresów. Modele zwężane ku dołowi nie tylko wyglądają świetnie, ale również chronią dziecko np. przed wiatrem.

Tylko szare?

Przyjęło się, że najpraktyczniejszym kolorem dla małego chłopca jest szary lub granatowy. Najczęściej można zauważyć maluchy w ciemnych spodenkach. Warto pamiętać, że intensywne kolory nie są zarezerwowane wyłącznie dla dziewczynek! Chłopiec w bordo, zgniłej zieleni, czerwieni, czy też niebieskim wygląda znakomicie. Czasami warto przełamać stereotypy.

spodnie dla chłopca Back to School