Akademia dziecięcego rozwoju Pokój dziecięcy Pościel do łóżeczka dla niemowląt z certyfikatem

Pościel do łóżeczka dla niemowląt z certyfikatem

0 Comment


Kompletowanie dziecięcej wyprawki zaczynamy zwykle od zakupu łóżeczka. Następnie inwestujemy w materac gwarantujący wygodny wypoczynek. Kolejnym etapem jest zakup pościeli do łóżeczek.

Certyfikaty pościeli do łóżeczek

Całe wyposażenie dla niemowlaka powinno być przede wszystkim bezpieczne. Najlepiej sięgać po produkty posiadające odpowiednie certyfikaty. W naszym kraju o wysokiej jakości produktów dedykowanych niemowlętom świadczą dwa główne certyfikaty. Pierwszy pośród nich to Oeko-Tex Standard 100. Produkty posiadające ten atest pozbawione są wszelkich szkodliwych składników. Innym miarodajnym certyfikatem jest atest o nazwie „Bezpieczny dla dziecka“. Wybrana przez nas do łóżeczka pościel niemowlęca musi być przyjazna dziecku.

Wysokiej jakości pościel do łóżeczek ma swoją cenę

Od razu musimy wiec zaznaczyć, ze wysokiej jakości pościel do łóżeczka Trilli dla niemowląt musi nieco kosztować. Z drugiej jednak strony odpowiednio zadbana pościel będzie nam służyć przez bardzo długi czas. Pościel musimy prać tylko w takiej temperaturze w jakiej wskazane jest to na metce dołączonej do pościeli. Kołderka powinna być solidnie wykonana i wykończona. W innym przypadku dziecko będzie się w niej przemieszczać i ściągać pościel. Jeśli zaś chodzi o rozmiar to dla niemowlaka w zupełności powinna wystarczyć kołdra o wymiarach 75 na 75 cm.

Tagi: