Modne opaski do włosów

Opaski do włosów są hitem obecnego sezonu, szczególnie te z kwiatowymi aplikacjami. Sprawdzają się zarówno wiosną jak i latem. A co najważniejsze są bardzo wygodne i praktyczne dla dzieci.

Jaka opaska dla dziewczynki?

Obecnie najmodniejsze są pastelowe kolory i kwiatowe aplikacje zaś z formy zdecydowanie brylują dziecięce opaski pin up. Ciekawe propozycje to także modele w formie wianków – to idealna propozycja nie tylko na wielkie uroczystości, ale nadają one także uroku dziecku w codziennych sytuacjach. mamy do wyboru opaski na gumce, z elastycznego materiału, plastikowe w kształcie podkowy a także wiązane. Rodzaj opaski należy dostosować do wieku dziecka.

Jeśli wybieramy opaskę dla niemowlaka idealnie sprawdzi się taka, która będzie zakrywać uszka. Popularnym wyborem są opaski dla dziewczynki do chrztu. Często odchodzi się od tradycyjnych czapeczek, jeżeli pogoda na to pozwala, na rzecz uroczych opasek z różnymi aplikacjami.

Opaski z twardszych materiałów, plastikowe a także wiązane będą dobrze sprawdzać się dla nieco starszych dzieci. Tutaj także mamy niemal nieograniczony wybór wzorów i kolorów. Kwiaty, kokardy, motylki, błyszczące elementy biżuteryjne zachwycą nie tylko dorosłych ale przede wszystkim dziecko. Każda mała dama wygląda w takich ozdobach niezwykle wdzięcznie.