Akademia dziecięcego rozwoju Akcesoria dla niemowląt Nowoczesne wanienki – ciekawe rozwiązania

Nowoczesne wanienki – ciekawe rozwiązania


wanienka SPA

Jeszcze kilkanaście lat temu na rynku nie było tak wielkiego wyboru akcesoriów dziecięcych. Dzisiaj rodzice szykujący wyprawkę dla dziecka stają przed nie lada wyzwaniem- który produkt spełni ich oczekiwania? Producenci wanienek dziecięcych prześcigają się w pomysłach i proponują coraz to nowsze rozwiązania.

Wanienka z oparciem

Rodzice poszukujący nowoczesnych rozwiązań, mają do wyboru różnorodne modele wanienek. Bardzo praktyczna jest wanienka dziecięca dająca możliwość wygodnego ułożenia dziecka na specjalnym oparciu. Taka wanienka pozwala także na oszczędność miejsca, gdyż jest mniejsza od tradycyjnych.

Wanienka – wiaderko

Coraz większą popularność zyskuje wanienka dla dziecka w formie wiaderka. Świetnie nadaje się ona dla niemowląt mniej więcej do 7 miesiąca życia. Jest niewielka, dzięki czemu łatwo wziąć ją ze sobą w podróż. Dziecko czuje się wygodnie i bezpiecznie, ponieważ jest ułożone w pozycji embrionalnej.

Wanienka na stojaku

Niezwykle wygodna i praktyczna w użyciu jest wanienka na stojaku. Dzięki niej, rodzice mogą umyć dziecko w wygodnej dla siebie pozycji, nie męcząc kręgosłupa. Wanienka na stojaku jest stabilna i pozwala w prosty sposób umyć maluszka. Z reguły tego rodzaju modele umożliwiają w razie potrzeby zdjęcie wanienki ze stojaka.

Niezależnie od tego, na jaką wanienkę zdecydują się rodzice, najważniejsze, aby dziecku było wygodnie i aby było w niej bezpieczne.