Akademia dziecięcego rozwoju Zabawki Kostka Rubika 2×2 – najlepsza dla początkujących!

Kostka Rubika 2×2 – najlepsza dla początkujących!Standardowa kostka Rubika posiada 9 pól na każdej ze swoich ścianek, dlatego też określana jest ona jako kostka 3×3. W sprzedaży można znaleźć jednak łatwiejsze w układaniu kostki z polami 2×2! https://www.kostkirubika.pl/pl/c/Kostki-2×2/36

Wynaleziona przez Węgra Ernő Rubika kostka Rubika jest jedną z najpopularniejszych łamigłówek na całym świecie. Od lat przyciąga wielu zainteresowanych jej rozwiązaniem, czyli ułożeniem wszystkich z jej pól tak, aby każda ścianka posiadała jednolity kolor.

Prawidłowe ułożenie kostki Rubika nie jest jednak tak proste, jak może się wydawać. Konieczne jest zrozumienie zasad jej działania, a następnie wykorzystanie ich do tego, by krok po kroku ułożyć odpowiedni wzór.

Kostka Rubika 2×2 – sprawdzona na start!


Dla osób, które chcą zacząć układać kostkę Rubika, ale nie mają w tym dużego doświadczenia, powstała kostka Rubika 2×2, czyli kostka o czterech polach na każdej ze ścianek.

Taka kostka jest łatwiejsza w ułożeniu, dlatego też doskonale sprawdza się dla osób początkujących, w tym także dla dzieci już w wieku kilku lat!

Gdzie można kupić kostkę Rubika 2×2?


Aktualnie kostki Rubika 2×2 są także dostępne w sprzedaży w Polsce, chociaż nie znajdziemy ich w każdym sklepie.

Oryginalne kostki Rubika można kupić w:


• sklepach stacjonarnych – sklepach z zabawkami, sklepach z multimediami, hipermarketach
• sklepach internetowych – sklepach zabawkowych, wielobranżowych, na aukcjach on-line, w oficjalnym sklepie kostek Rubika