Akademia dziecięcego rozwoju Edukacja Plecaki szkolne dla dziewczyn – najmodniejsze wzory

Plecaki szkolne dla dziewczyn – najmodniejsze wzory

Lipiec 24, 2018 admin 0 Comment

plecak dziewczęcy

Wybierając plecaki szkolne dla dziewczyn, koniecznie trzeba kierować się aktualnie panującą modą. Najczęściej wykorzystywane są takie same motywy, jak na modnych aktualnie ubraniach. W przypadku tegorocznych trendów są to chociażby kropki, motywy azteckie bądź motywy kwiatowe. Można wybrać również bardziej uniwersalną abstrakcję.

Plecaki szkolne dla dziewczyn – efektowne tornistry

Tornistry ze zwierzęcymi i bajkowymi motywami wiodą prym wśród modeli plecaków dla najmłodszych dzieci. Dziewczynki wybierają zarówno motyw kotka, jak i piesków czy koników. Często proszą rodziców o tornistry z ulubionymi bohaterami bajek, np. czarodziejkami. Warto spełnić taką prośbę dziecka, gdyż jeśli będzie miało plecak z ulubionym motywem, z większą ochotą pójdzie do szkoły, aby podjąć kolejne wyzwania. Ponadto do takiego tornistra można dobrać w komplecie worek na zamienne obuwie, a także piórnik.

Zestawy szkolne dla starszych dziewczyn – motyw cętek

Cętki również są bardzo modne i obecne również w projektach plecaków szkolnych dla dziewczynek. Można zakupić nawet całe zestawy składające się nie tylko z plecaka, ale również większej i mniejszej torby, np. tzw. shopper bag i listonoszki. To propozycja dla starszych dziewcząt w wieku gimnazjalnym czy licealnym, które nie chcą nosić już tradycyjnych plecaków do szkoły. Taki zestaw daje większe możliwości wyboru w zależności od ilości lekcji i obciążenia plecaka czy torby.

Tagi: ,