Akademia dziecięcego rozwoju Odzież ciążowa Piękna i modna spódnica ciążowa

Piękna i modna spódnica ciążowa

Czerwiec 9, 2018 admin 0 Comment

Ciężarna kobieta może wyglądać naprawdę pięknie i modnie, bo nie brakuje dzisiaj sklepów, które sprzedają tylko i wyłącznie asortyment dla kobiet ciężarnych oraz tych w połogu. Można tam zatem znaleźć różne piękne rzeczy, w których ciężarna będzie czuła się komfortowo i wygodnie, a które również dopasują się do jej ciążowego brzuszka i nie będą go ugniatać.

Modele spódnic ciążowych

Najbardziej popularne są spódnice ciążowe o kroju ołówkowym – https://99shop.pl/c/6/spodnice-ciazowe-odziez-ciazowa.html, jednak nie są one uszyte ze sztywnych tkanin, a z  miłej w dotyku i miękkiej bawełny, z dodatkiem włókien delikatnie rozciągających tkaninę. Dzięki temu taka spódnica idealnie układa się w pasie oraz biodrach, ładnie otula brzuszek ciążowy, a także dopasowuje się do nóg i ud. Dzięki temu ciężarna kobieta wygląda smukło, sylwetka jest ładnie zaznaczona. Takie spódnice można nosić do trochę obszerniejszy  gór, albo zestawiać z dopasowanymi t-shirtami.

Spódnice ciążowe kopertowe

Zakładane spódnice kopertowe pojawiły się w ofertach sklepów w ostatnim roku. Taki model spódnicy idealnie sprawdza się na lato, ładnie eksponuje nogi z przodu. Poza tym spódnica dopasowuje się do zmieniającego się rozmiaru brzuszka, można ją zatem nosić już od drugiego trymestru ciąży, aż do jej końca. Trzeba jednak zwracać uwagę na wiązanie spódnicy. Nie można zbyt mocno ściskać się paskiem, aby nie wpływało to negatywnie na krążenie krwi i nie uciskało brzucha.

Długie bawełniane spódnice

Długie bawełniane spódnica z gumką w pasie to również propozycja dla kobiet ciężarnych na lato. Takie spódnice mają bardziej sportowy charakter, można je zatem zakładać na co dzień. Są wygodne, przewiewne, a ze względu na długość ukrywają pewne mankamenty urody, które mogą pojawić się w ciąży (żylaki na nogach, wodny cellulit).